games

Brothers Rally

Brothers Rally naše čtvrtá hra, trošku nám přišlo líto, aby si člověk hrál sám, když jsou dva a jeden se nudí :-) Tak jsme udělali hru pro dva hráče, takže hru můžete hrát dva hráči na jednom PC. Zase jsme si vypůjčili některé prvky z fee módu designu, hru jsme vytvořili v roce 2011.

Hra pro dva hráče - Brothers rally čeká na Vás čtyři různé druhy závodních okruhů, některé jsou lehčí některé jsou těžší. Obě dvě auta se dají ovládat na jednom PC, tak můžete nerušeně soutěžit.

war in town

war in town naše v pořadí již třetí gameska, kterou jsme dali dohromady v roce 2009, myslíme, že se nám povedla, jak po herní stránce, tak i po velmi originálním designu a grafice. Opět jsme sice vypůjčili některé prvky z free módu designu, ale hra je velmi povedená. Rozhodli jsme, se, že uděláme další pokračování s názvem: war in town II. - space invanders.

Tentokrát Vás čeká plnohodnotných deset misí. Jako jediný voják elitního komanda procházíte celým městem, kde zuří ničivá válka. Vaším úkolem je projít městem a sebrat nepřátelům jejich zástavu (vlajku). Při své cestě válečným územím, musíte likvidovat všechny nepřátelské vojáky, vrtulníky atd., pozor na nášlapné bomby.

ALIEN INVASION

Naše druhá hra, kterou jsme okamžitě navázali na naší prvotinu Red Baron, je  Alien Invasion, má vlastní grafiku a design, sice některé zloduchy jsme si vypůjčili z free módu designu, ale jinak je celá naše a stvořili jsme jí také v roce 2008.

Jedná se o vesmírnou akční střílečku. Čeká na Vás pět misí, ve kterých máte za úkol likvidovat mimozemské vetřelce a nestvůry z hlubokého vesmíru. Snížili jsme, také obtížnost jednotlivých misí a udělali více misí, aby byla hra hratelnější a vy si užili více zábavy.

RED BARON

Naše prvotina, úplně první gameska s vlastní grafikou a designem, kterou jsme vytvořili v roce 2008. Velmi těžko hratelná i v nejlehčím módu, je postavená pro zdatné hráče a málokdo jí dohraje do konce - je to výzva :-) zkuste to :-)

V roli stíhacího pilota (Red Baron), máte za úkol sestřelovat nepřátelská letadla, vzducholodě a zničit hlavní špionážní letoun. Při své cestě však nesmíte, zapomenout vyhýbat se vlastním letadlům a letícím ptákům. Budete jako Red Baron, vlastním jménem Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen - eso všech es, nejlepší stíhací pilot první světové války 1914 - 1918 . . .